DEKORASYON

Duvarınız için en iyi 10 çerçeve dizilişi

Duvarlarda harika duran çerçeve dizilişi içinilham alabileceğiniz örnekleri listeledik. Çerçevelerinizin duvarda daha iyi durmasını istiyorsanız bu örneklere göz atabilirsiniz.

Firmaların talepleri doğrultusunda istenilen boyutlarda baskılı veya baskısız koli üretimi yapmaktayız.

Salon

Duvarlarda harika duran çerçeve dizilişi içinilham alabileceğiniz örnekleri listeledik. Çerçevelerinizin duvarda daha iyi durmasını istiyorsanız bu örneklere göz atabilirsiniz.

Görsellerde veya filmlerde gördüğümüz o harika çerçeve diziline örnek olacak fikirleri bir araya getirdik. Duvara asarken nasıl bir yerleştirme düzenine sahip oalcağınıza kolayca karar verebilirsiniz. Benzer çerçeveleri hemen üst kısımda bulabilir güvenli bir şekilde sitelerden temin edebilirsiniz. 

Dekor için duvarların en önemli makyajı ola çerçeveler için bu yazıyı ve örneklere vakit kaybetmeden göz gezdirin. Henüz ürünleri almadıysanız bu yazı karar vermenizi sağlayacaktır.

Tarzınıza Karar Verin 

Tek boyut çerçeveler mi kullancaksınız yoksa küçüklü büyüklü mü. Bu yapılaak tasarımda önemli rol oynamaktadır. Parçalı olanlar hareket katarken tek boyutlu çerçeveler ise sadelik ve modern bir görünüm sağlar.

Modern Görünüm İçin

Modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız en az 2 çerçeve kullanın. Çerçevelerin boyutları ise büyük olmalı. Ayrıca kenarlarının ince olması ekstra bir görünüm sağlayacaktır. Dizilimlerini yan yana veya 4 adet kullanacaksanız 2 üste 2 alta şeklinde gerçekleştiri. aralarındaki uzaklıkların eşit olmasına dikkat edin. Koltuk veya masa üzerindeki duvarda duracaksa ona göre ortalayın. 

Eğer duvarı füme rengine veya farklı bir renge boyadığınız an 2-0 öne geçmiş olursunuz. İnternette gördüğünüz o duvarları bire bir yakalamak çiin duvar rengi son derece önemli.

Daha Sıcak Bir Görünüm İçin

Evinizin dekorunun daha sıcak ve samimi olması için, orta büyüklükte ve daha küçük botlardan oluşan ürünler tercih edilmelidir. en azından üç farklı boyda almalısınız. Bunların dizilimi çizgilree bağlı olunmadan dağınık bir şekilde gerçekletirilmelidir.  Tabiki her iki çerçeve arasındaki boşluğu eşit belirlemelisiniz. Bu sayede o harika dağınık ama düzenli görüntü ortaya çıkacaktır.