DEKORASYON

Evde Büyük Bitkiler İle Dekorasyon Fikirleri

Büyük bitkiler kullanmak harika fikir. Evin dekorunda yeşil yapraklı bitki fikirlerinden oluşan bu harika kolaja bayılacaksınız

Firmaların talepleri doğrultusunda istenilen boyutlarda baskılı veya baskısız koli üretimi yapmaktayız.

Salon

Büyük bitkiler kullanmak harika fikir. Evin dekorunda yeşil yapraklı bitki fikirlerinden oluşan bu harika kolaja bayılacaksınız

Benim kişisel fikrim, odaların tümüne yeşil yapraklı bitkiler eklendiğinde ortamın daha güzel olduğu yönünde.

Evde yaşayabilen büyük bitkiler

Örnek resimlerde gördüğümüz gibi evde yaşayabilen devasa bitkiler bulunmakta. Eğer evinizde yeşillik ile dekorasyonu birleştirmek istiyorsanız size önerim bu büyük bitkiler. Daha çok ofis gibi ortamlarda görmeye alışık olduğumuz bu bitkiler evimiz için harika bir seçenek. Bunu örnek olarak paylaştığım dekore edilmiş oda resimlerinde görebilirsiniz.

Eve Hayat Katın

Biri eve hayat katılımın en iyi yollarından bir tanesi bitkileri dahil etmektir. En iyi görünümü çiçek açan bitkilerden ziyade yeşil yapraklı bitkiler vermektedir.

Yeşillik siz bir oda düşünemiyorum. Bu ürünleri mutfakta, banyoda, yatak odasında, balkonda ve oturma odasında kullanabiliriz. Bazı kültürel alışkanlıklarımızdan dolayı bitkilerimizi sadecene balkonlarda besliyoruz. Bir evin içinden ziyade banyo gibi bir ortamda bir bitkinin olması bize garip geliyor. Ama yeşil yapraklı bitkiler inanın bu ortamlara ayrı bir hava katıyor.

Dekorasyon sadece oturduğumuz odalarda gerçekleştirilmez. Dekorasyon evimizin her yerinde olmalıdır bu yüzden bitki’de evimizin her yerinde kullanabiliriz.