DEKORASYON

Kitaplar İçin Dekoratif Duvar Rafı Örnekleri

Duvarlarımıza renk katan dekoratif duvar rafları son dönemin en popüler ürünleri arasında. Sizler için satın alabileceğiniz ürünleri ve görselleri hazırladık.

Firmaların talepleri doğrultusunda istenilen boyutlarda baskılı veya baskısız koli üretimi yapmaktayız.

Salon

Duvarlarımıza renk katan dekoratif duvar rafları son dönemin en popüler ürünleri arasında. Sizler için satın alabileceğiniz ürünleri ve görselleri hazırladık.

Duvar rafları özellikle dekoratif olanlar artık evlerin vazgeçilmezi. Kitaplar içinde kullanılabilen bu raflar, duvara monte edilebilen küçük ve şık dekorasyon ürünleri. Büyük bir kitap rafı yerine daha az kitabı barındırmak ve evde güzel bir görünüm oluşturmak için birebir.

Bu rafları salonumuzda sadece o zaman içerisinde okuduklarımızı koymak için kullanmak daha doğru olacaktır. Bu ürünler çok fazla kitap sığdıramayacağımız dekoratif duvar raflarıdır. Bir çok kitabınız var ise onlar için ayrı duvara monte olmayan başka bir ürün tercih edebilirsiniz.

Nasıl Daha Güzel Gözükür?

Raflara sadece kitaplar yer aldığında o istenen görünüm olmayacaktır. Dekoratif bir obje ile destekleyebilirisiniz. Bu obje bir biblo olabilir veya küçük beton saksı tercih edilebilir. Özellikle yeşil yapraklı bir bitkide güzel bir hava katar. Küçük bir saksıda olmasına dikkat etmenizi öneririm.

“Raf dekorasyonu İçin Ürün Fikirleri” yazımıza göz atarak rafı tamamlayabilirsiniz. 

Yukarıda listelediğimiz örnekleri inceleyebilir ve sayfa başındaki ürünlere tıklayarak bunları güvenli sitelerden satın alabilirsiniz. Her dekorason fikrindeki resimlerde bulunan ürünleri sizler için buluyoruz.