DEKORASYON

Koridorunuzu baştan yaratacağınız örnek fikirler

Koridor deyip geçemmek lazım. Buranın dekorasyonunda yapılacak değişiklikler ile bambaşka bir ortam oluşturmak mümkün. En güzel koridor tasarım fikirlerini bulabilirsiniz.

Firmaların talepleri doğrultusunda istenilen boyutlarda baskılı veya baskısız koli üretimi yapmaktayız.

Salon

Koridor deyip geçemmek lazım. Buranın dekorasyonunda yapılacak değişiklikler ile bambaşka bir ortam oluşturmak mümkün. En güzel koridor tasarım fikirlerini bulabilirsiniz.

Her ne kadar evin bir parçası olarak gözükmese de koridorlar düzenlendiğinde evinizi farklı bir havaya sokacaktır.
koridorlarda zaman geçirme sekte eve girdiğimizde ve evden çıktığımızda ayrıca odalar arası dolaştığımızda sürekli bulunduğumuz bir alan. Bu alanda yapılan değişiklikler ile ciddi anlamda fark yaratabilirsiniz.

Neler Yapılabilir?

1- Mutlaka Rengini Değiştirin

Koridorlar evin ara bölümlerinde kaldığı için genelde ışık almadıklari için daha karanlıktır. Bu alanda ilk yapılması gereken değişiklik ise duvarların rengidir. Açık renkler veya benim tavsiyem beyaza boyanmasıdır.
Koridorunuz beyaz renge boyandığında daha ferah ve bununla birlikte daha geniş gözükecektir.

2- Dresuar Ekleyin

Koridorları boşluktan kurtarmanın tek yolu bir dresuar eklemek. Dire Suvarın aynı şekilde beyaz renk seçmemiz gerekiyor. Bütünlüğü bozmak ve alınandan göstermemek adına bu çok önemli.

3- Koridor Aynası

Bence koridorun vazgeçilmezlerinden bir tanesi de aynıdır. Bildiğimiz gibi ayna bir derinlik oluşturur ve ortamın daha geniş görünmesini sağlayın sağlayabilir.

Görsel dekine benzer yuvarlak aynalar kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken husus ise aynanın çok fazla süslü olmamasıdır daha sade ve yuvarlak aynalar tercih edilmelidir.

4-Objeler

Düz olarak koyduğumuz eşyalar tam olarak bir görünüm elde ettirmez. Bu yüzden dekoratif objeler oldukça önemli.

Burada yapmamız gereken şey birbirine uygun renklerde ürünler bulmak. Örneğin bir vazo içersinde kuru çiçekler renkleri aşırı canlıya kaçmadan kullanabilirsiniz. Objeler konusunda ekledim diğer görselleri örnek alabilirsiniz.