DEKORASYON

Oturma Odası Duvarlarımız İçin Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon en çokta sık kullandığımız alanlar için gerekli. Duvar dekorasyonu ise bu konunun başında yer alıyor. Bu harika fikirlerin çoğu mutlaka işinize yarayacaktır.

Firmaların talepleri doğrultusunda istenilen boyutlarda baskılı veya baskısız koli üretimi yapmaktayız.

Salon

Dekorasyon en çokta sık kullandığımız alanlar için gerekli. Duvar dekorasyonu ise bu konunun başında yer alıyor. Bu harika fikirlerin çoğu mutlaka işinize yarayacaktır.

Oturma odamız En işlevsel odamız olduğunu söyleyebiliriz. Günün büyük bir bölümü burada geçer televizyon izlerken, yemek yerken, misafirlerimiz ağırlarken ya da  her ne ile vakit geçiriyorsak bu odada bulunduğumuz söylenebilir

Oturma odasında en büyük alan duvarlarımızdır. Bu yüzden en iyi dekor alanı burası olacaktır.  Peki bu duvarları dekore etmek için ne yapabiliriz?

Çerçeveler

Çerçeveler duvarları dekore ederken ele alınması gereken ilk ürün olmalıdır. Çünkü Duvarlar görünümün temelini oluşturur. Büyüklü küçüklü dağınık veya düzenli bir şekilde çalışabilirim duvara dizebiliriz Odaya girildiğinde genelde İlk göze duvarlar çarpar, çerçeveler tabiki uygulanabilecek fikirlerden bir tanesi.

Raflar ile Dekorasyon

Duvarlarımızın belirli köşelerini raflar ekleyebiliriz.  Bu rafların üzerine genelde dekor objeleri kitaplar mini kaktüsler mumluklar gibi temel dekoratif objeler ile süsleyebiliriz.

Kitaptıklar

Duvarları uzunlamasına uygulanabilen kitaplıklar ortama sıcak bir hava katar. oda içerisindeki boşluğu kapatmakta birebirdir.  Odanız ister büyük olsun ister küçük olsun sıcaklık anlamında harika bir görüntü oluşturacaktır.

Duvar Bitkileri ile Dekor

Yanlış duymadınız bitkilerimizi duvarlara atarak harika görünümler elde edebiliriz. Duvarlara monte edilebilen küçük saksılar veya ip örgüler ile uygulanabilir. Yada duvarınızın bir köşesine aşağıya sarkacak şekilde Sarmaşık bitkilerinden koyabilirsiniz.  “Duvar için bitki dekorasyonu” yazımıza göz atabilir farklı tasarımları ve dekorları görebilirsiniz.

Saat ile Dekorasyon

Duvar dekorasyonu demişken saat vazgeçilmez ürünlerden bir tanesidir.  klasik saatler dışında dekora Uygun harika duvar saatleri bulunmaktadır.  Sizler için birkaç duvar saati bulduk.  Bunları yazının başındaki ürünler arasında görebilirsiniz.