DEKORASYON

Yatak odası dekoru için renk kombinleri

Yatak odasında duvar renginden mobilya halı ve yatak örtüsüne kadar uzmanlar tarafındna belirlenmiş uyumlu renk kombinleri.

Firmaların talepleri doğrultusunda istenilen boyutlarda baskılı veya baskısız koli üretimi yapmaktayız.

Yatak Odası

Yatak odasında duvar renginden mobilya halı ve yatak örtüsüne kadar uzmanlar tarafındna belirlenmiş uyumlu renk kombinleri.

Mobilya magazalarında yatak odaları için harika dekorasyonlar ile karşılaşırız. Bu alanların dekoru profesyoneller tarafından hazırlanmaktadır ve biz bu kombini evimizde hiç bir zaman yakalayamayabiliriz. Mobilya seçiminden duvar rengi, içerideki eşyaların renk uyumu gibi bir çok etken vardır. Burada sizlere yatak odalarında kullanabileceğiniz renk kombinlerini listeledik. 

Örneğin evinizdeki duvar renginize uyumlu olarak diğer eşya renklerine karar vermeniz için adeta bir örnek bir rehber. Tüm kombinlerdeki o göze harika gelen renkler ayrı ayrı çıkartılmış durumda. Yatak odasına mutlaka birşeyler katabileceğiniz bu fikirleri inceleyelim.

Renk Tonu Geçişleri

En az birbirine yakın iki renk tonu mutlaka olmalıdır. Koyu bir gri renk var ise biraz daha açık gri olan yastıklar tercih edebiliriz. Renk geçişleri büyülü renk akışını tamamlayacaktır.

Örnek resimleri inceleyerek kullanabileceğiniz renk tonları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ayrıca resimlerdeki yatak örtülerini veya benzerlerini sizler için bulduk. Ürünlere tıklayarak satışı yapılan web sitelrinden alabilirsiniz.