DEKORASYON

Yeni bahçe dekorasyon fikirleri 2020

Bahçenizde uygulayabileceğiniz bahçe dekorasyonu fikirleri. 2020 yılının en trend ve uygulanabilir bahçe fikirleri ile evinizin yeşil alanını güzelleştirin.

Firmaların talepleri doğrultusunda istenilen boyutlarda baskılı veya baskısız koli üretimi yapmaktayız.

Salon

Bahçenizde uygulayabileceğiniz bahçe dekorasyonu fikirleri. 2020 yılının en trend ve uygulanabilir bahçe fikirleri ile evinizin yeşil alanını güzelleştirin.

Bahçeniz içn kendiniz yapabileceğiniz bahçe dekorasyon fikirleri ile canlı bir bahçeniz olsun. Bu fikirler ile bahçenizi yeniden inşa edebilirsiniz.

Bahçesi olanlar için küçük ama etkili birkaç kendin yap fikri ile ufak dokunuşlar yapacağız. Renkli bahçeler oluşturmak, bulunduğumuz ortamı güzelleştirmek için sadece bahçenizi olmasına gerek yok. balkonlar, cam kenarları gibi elimizde olan imkanlara göre hareket edebiliriz.

Renkli Fikirler

Bahçelerin baş mimarı çiçekler ve ağaçlardır. Bu adımda çiçeklerimiz için bir önerimiz var. Bahçemizdeki saksıda büyüyen çiçeklerimiz mutlaka vardır. Yoksa bile bu adım ile birlikte eklemenizi öneriyoruz. bahçenin duvar kısmına bir dizi saksı ile hoş bir hava katabiliriz. Duvarlar bahçelerde her zaman soğuk bir görüntü oluşturur. Bu soğuk görüntüyü yok etmeyi ise bahçe için kendin yap fikri ile hayata geçireceğiz. 

Hazırsanız ik önerimiz bu saksıları farklı renklere boyamak ve duvar dibinde küçük bir bahçe daha oluşturmak. Saksılarımızı belirlediğiniz canlı renklere boyayın, ardından yan yana veya ufak bir tribün üzerine de yerleştirebilirsiniz. Amacımız bir renk cümbüşü oluşturmak. Burada hem bir renk geişi hemde sıkıcı duvar yerine canlı bir duvar inşa etmiş olacağız.

Taşlı Yol

Bahçe içerisinde çimlere veya toprağa basmamak için de kullanabileceğiniz bir yol harika bir görünüm katacaktır. Doğal taşları aralıklı olarak bahçe tabanına yerleştirelim. Bu işler için özel olarak üretilen taşları kullanabilirsiniz. Taşlar zamanla toprağa oturdukça daha doğal bir görünüm ile karşılaşacaksınız. Hem çimleriniz zarar görmeyecek hemde resimlerdeki gibi bir hava katabileceksiniz.